příspěvková organizace

Výlety pro klienty – AKCE – FOTO

  Ježíškova vnoučata – společnost Praque Boats 

Vážená společnosti Praque Boats,

děkujeme vašim zaměstnancům za báječné chvíle strávené na palubě lodi vaší společnosti Praque Boats  11. září 2018.

Tento den byl pro naše klienty dnem splněného přání projektu Ježíškova vnoučata. Přestože naším domovem je město Ústí nad Labem, ke splnění přání došlo teprve díky vstřícnosti  a  pomoci zaměstnanců vaší společnosti, jakož i poskytnutím bezplatných vstupenek na plavbu.

Díky pomoci společnosti   Praque  Boats, dobrovolníků  multifunkčního centra T-club Ústí nad Labem se podařilo rozsvítit plamínky radosti a zážitků v srdcích našich klientů, kteří se s odhodláním sobě vlastním  na delší cestu do Prahy vydali. Výlet se prostě báječně podařil, přálo počasí, cesta proběhla díky našim řidičům bezpečně a bez chybičky, nalodění, plavba i vylodění byly prostě pohodové díky všem přítomným zaměstnancům i dobrovolníkům, výhledy okouzlující.

 Osobní poděkování patří zejména paní  Krejsové ze společnosti Praque Boats za vstřícné a příjemné jednání a zajištění bezplatných vstupenek, paní Kočárkové, slečně Slavíkové a panu Baliharovi, dobrovolníkům a zároveň instruktorům  T-clubu Ústí nad Labem, za pomoc a příjemný doprovod na naší cestě.

Velké díky vám všem za váš čas, obětavost, spolubytí a vytvoření nádherné atmosféry pro náš výlet.

Již nyní se těšíme, že se nám možná napřesrok podaří opět se s vámi všemi vidět a prožít pár krásných chvil na Vltavě.

Děkujeme

 

Klienti Domova pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace
V Klidu 3133/12
400 11 Ústí nad Labem


Hurááá, máme tu další báječný výlet v rámci projektu Ježíškova vnoučata. Děkujeme všem, kteří jste nám pomohli tuto úžasnou akci realizovat: dárcům, Tclubu Ústí nad Labem s.r.o. a Zoo Ústí nad Labem, p.o..